• 0(216) 311 1111
  • info@bilgievleri.sancaktepe.bel.tr

Ahmet Yesevi Bilgievi

1

Etkinlik Salonu

4

Derslik

1

Kütüphane

1

Konferans Salonu

1

Bilgisayar Salonu

1

Çocuk Kulübü

Sosyal Medya Adreslerimiz

Bizi Takip Edin

Ahmet Yesevi Bilgievi Ders Programı

2023-2024 AHMET YESEVİ BİLGİEVİ DERS PROGRAMI
EĞİTMEN GÜNLERİ SALI ÇARŞAMBA
SALI-ÇRŞ-PRŞ-CUMA-CMT ÇARŞAMBA-CUMA     2A 2B 2C     4C BİLİM-DENEY BAĞLAMA
UĞUR AVŞAR SOSYAL BİLİMLER MURTAZA GÖKKOCA DEĞERLER EĞİTİMİ SAAT 1.DERSLİK       (FARABİ) 2.DERSLİK (HAREZMİ) 3.DERSLİK       (BİRUNİ) SAAT 1.DERSLİK       (FARABİ) 2.DERSLİK (HAREZMİ)
ESRA YAVUZ MATEMATİK SALI-PRŞ-CMT 09.30 - 10.05 TÜRKÇE MATEMATİK İNGİLİZCE 09.30 - 10.05 SOSYAL BİLGİLER NİDA HOCA
NİDA ÇIRTLIK FEN BİLİMLERİ ADEM KAYA İNGİLİZCE 10.15 - 10.50 MATEMATİK İNGİLİZCE MATEMATİK 10.15 - 10.50 MATEMATİK
NURETTİN TORUN TÜRKÇE   11.00 - 11.35 İNGİLİZCE HAYAT BİL. TÜRKÇE 11.00 - 11.35 DEĞERLER EĞT.  
  11.45 - 12.20 HAYAT BİL. TÜRKÇE HAYAT BİLGİSİ 11.45 - 12.20 TÜRKÇE
          EĞİTMEN ESRA YAVUZ UĞUR AVŞAR NURETTİN TORUN  
ÇEVRE OKULLARIMIZ GİRİŞ ÇIKIŞ DERS SAATLERİ   4A 4B 5A 5B   6A 6B 3D(A.Ç) SATRANÇ
MEVLANA İLKÖĞRETİM OKULU AYŞE ÇARMIKLI İLKOKULU SAAT 1.DERSLİK       (FARABİ) 2.DERSLİK (HAREZMİ) 3.DERSLİK  (BİRUNİ) 4.DERSLİK    (ALİ KUŞÇU) SAAT 1.DERSLİK       (FARABİ) 2.DERSLİK (HAREZMİ) 3.DERSLİK  (BİRUNİ) 4.DERSLİK                    (ALİ KUŞÇU)
  OKUL SAATLERİ   OKUL SAATLERİ 14.30-15.00 MATEMATİK İNGİLİZCE TÜRKÇE SOSYAL B. 14.30-15.00 TÜRKÇE FEN BİLİMLERİ HAYAT BİLGİSİ 4,5,6,7 VE 8. SINIFLAR              ESRA YAVUZ
İLKOKUL 14.00  -  18.00 İLKOKUL 08.00-12.50/3 ve 4. Sınıflar 13.10-18.00/2.Sınıflar 15.10-15.40 İNGİLİZCE MATEMATİK SOSYAL B. TÜRKÇE 15.10-15.40 FEN BİLİMLERİ TÜRKÇE DEĞERLER EĞT.
ORTAOKUL 08.00  - 14.00 ORTAOKUL 07.45-13.20/6 ve 8. Sınıflar 13.30-19.00/5 ve 7. Sınıflar 15.50-16.20 TÜRKÇE SOSYAL B. MATEMATİK İNGİLİZCE 15.50-16.20 DEĞERLER EĞT. SOSYAL B. TÜRKÇE
          16.25-16.55 SOSYAL B. TÜRKÇE İNGİLİZCE MATEMATİK 16.25-16.55 SOSYAL B.  DEĞERLER EĞT. FEN /MATEMATİK
PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ
  3A 3B 3C     SATRANÇ-A SATRANÇ-B HALK OYUNLARI                11.30-12.20   5C 6A 6B  
SAAT 1.DERSLİK       (FARABİ) 2.DERSLİK (HAREZMİ) 3.DERSLİK (HAREZMİ) SAAT 1.DERSLİK       (FARABİ) 2.DERSLİK (HAREZMİ) SAAT 1.DERSLİK       (FARABİ) 2.DERSLİK (HAREZMİ) 3.DERSLİK  (BİRUNİ)
09.30 - 10.05 TÜRKÇE MATEMATİK İNGİLİZCE 09.30 - 10.05 3 ve 4. SINIFLAR                            09.30-11.15 2. SINIFLAR            09.30-11.15 09.30 - 10.05 MATEMATİK SOSYAL BİLGİLER İNGİLİZCE
10.15 - 10.50 MATEMATİK İNGİLİZCE TÜRKÇE 10.15 - 10.50 10.15 - 10.50 TÜRKÇE İNGİLİZCE SOSYAL BİLGİLER
11.00 - 11.35 İNGİLİZCE FEN BİLİMLERİ MATEMATİK 11.00 - 11.35 11.00 - 11.35 SOSYAL BİLGİLER MATEMATİK TÜRKÇE
11.45 - 12.20 FEN BİLİMLERİ TÜRKÇE HAYAT BİLGİSİ 11.45 - 12.20 11.45 - 12.20 İNGİLİZCE TÜRKÇE MATEMATİK
EĞİTMEN NİDA ÇIRTLIK UĞUR AVŞAR NURETTİN TORUN EĞİTMEN ESRA YAVUZ NİDA ÇIRTLIK        
  7A 7B 8A     8A 5A 5B     7A 7B 8A
SAAT 1.DERSLİK       (FARABİ) 2.DERSLİK (HAREZMİ) 3.DERSLİK  (BİRUNİ)   SAAT 1.DERSLİK       (FARABİ) 3.DERSLİK  (BİRUNİ) 4.DERSLİK    (ALİ KUŞÇU)   SAAT 1.DERSLİK       (FARABİ) 2.DERSLİK (HAREZMİ) 3.DERSLİK  (BİRUNİ)
14.30-15.00 MATEMATİK SOSYAL B. TÜRKÇE   14.30-15.00 DİN KÜLTÜRÜ FEN BİLİMLERİ SOSYAL B.   14.00-14.35 MATEMATİK SOSYAL B. TÜRKÇE
15.10-15.40 SOSYAL B.  MATEMATİK İNGİLİZCE   15.10-15.40 MATEMATİK SOSYAL B. FEN BİLİMLERİ   14.45-15.20 SOSYAL B.  MATEMATİK İNGİLİZCE
15.50-16.20 TÜRKÇE İNGİLİZCE MATEMATİK   15.50-16.20 FEN BİLİMLERİ MATEMATİK DİN KÜLTÜRÜ   15.30-16.05 TÜRKÇE İNGİLİZCE MATEMATİK
16.25-16.55 İNGİLİZCE TÜRKÇE İNKILAP T.   16.25-16.55 İNKILAP T. DİN KÜLTÜRÜ MATEMATİK   16.15-16.50 İNGİLİZCE TÜRKÇE İNKILAP T.


Personellerimiz

Muhammed Ali YILMAZ

Koordinatör

Esra YAVUZ

Matematik Eğitmeni

Nurettin TORUN

Türkçe Eğitmeni

Uğur AVŞAR

Sosyal Bilgiler Eğitmeni

Nida ÇIRTLIK

Fen Bilimleri Eğitmeni

Adem KAYA

İngilizce Eğitmeni

Murtaza GÖKKOCA

Değerler Eğitimi Eğitmeni

Nurtaç YILMAZ KALKAN

Bilgisayar Eğitmeni

Fatma Gülfem TÜTÜNCÜ

Kütüphane Eğitmeni

Harun KARACA

Halk Oyunları Eğitmeni

Doğan TECİR

Bağlama Eğitmeni

Ahmet Yesevi Bilgievi FOTOĞRAF GALERİSİ

Diğer Bilgievlerimiz

Fatih Sultan Mehmet Bilgievi

5-14 yaş grubu çocuklarımızın…

Görüntüle

Akşemseddin Bilgievi

5-14 yaş grubu çocuklarımızın…

Görüntüle

Şehit Öğretmen Aybüke Yalçın Bilgievi